Виробництво повного циклу на одному заводі

Проєктування

Ми надаємо послуги з розробки креслень проекту у власному конструкторському відділі.

Отримати консультацію  

Зварка аргоном

Аргонова технологія зварювання отримала у сучасному виробництві широке поширення, оскільки сприймається як найбільш досконалий способ створення нероз'ємних з'єднань елементів деталей і конструкцій.

Отримати консультацію  

Вальцювання металу

valcovka metalla

Наш завод спеціалізується на згинанні і вальцюванні профілю і полотен з металу різних марок. Крім цього, ми займаємося правкою листового прокату, товщина якого не перевищує 10 мм при ширині до 2500 мм. У своїй роботі ми використовуємо інноваційне і максимально продуктивне і високоточне обладнання для створення якісних виробів, що відповідають вимогам замовника.

Отримати консультацію  

Порошкове фарбування

Наш завод готовий виконати високоякісне порошкове фарбування різноманітних металевих деталей та поверхонь. Ми маємо простору порошкову камеру для обробки компактних та великих конструкцій значної довжини або обсягу.

Отримати консультацію  

Дробиструминна обробка металу

Дробиструминною називають таку обробку поверхні, при якій попереднє покриття, сліди корозії і забруднення видаляються потужним потоком металевого дробу. Цей прийом також дозволяє ліквідувати дефекти прокату і лиття. Його принципова особливість полягає в можливості роботи з найбільш важкодоступними місцями. Обробку здійснюють із застосуванням спеціалізованого дробиструминного обладнання.

Отримати консультацію  

Плазмова різка металу

Плазмову різку металів слід сприймати в якості високоефективного процесу. Його практикують при роботі з чорним, нержавіючим та іншими різновидами металу. Технологія характеризується підвищеною продуктивністю, відмінною якістю різу та дотриманням вимог до підвищеної точності процесу.

Отримати консультацію  

Доставка і монтаж

Ми пропонуємо своєчасну доставку і якісний монтаж конструкцій. Доставка обладнання здійснюється за бажанням Замовника в складі комплексу послуг при виробництві і монтажу металоконструкцій заводу ЗВАРНИК. Пошук логістичної компанії для перевезення обладнання проводиться фахівцями заводу, які підбирають оптимальний варіант. Вартість і термін доставки розраховуються індивідуально для кожного замовлення.

Отримати консультацію  

Отримати консультацію по проекту

Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня