Дробиструминна обробка металу

Дробиструминною називають таку обробку поверхні, при якій попереднє покриття, сліди корозії і забруднення видаляються потужним потоком металевого дробу. Цей прийом також дозволяє ліквідувати дефекти прокату і лиття. Його принципова особливість полягає в можливості роботи з найбільш важкодоступними місцями. Обробку здійснюють із застосуванням спеціалізованого дробиструминного обладнання. Ми маємо сучаснимі верстати імпортного виробництва, на яких виконуємо операції в мінімальні терміни з незмінно високою якістю.

Дробиструминную обробку сприймають як базовий спосіб підготовки поверхні до покриття фарбою. Вплив на поверхню дробу робить її чистою і шорсткою, завдяки чому адгезія з нанесеними надалі фарбами збільшується.

Технологія має кілька переваг у порівнянні з використанням піскоструминної обробки:
• максимальну адгезію;
• замкнутість робочого циклу (дріб, що не розколовся, залишається придатним для повторного використання);
• мінімальна кількість забруднень, що утворюються в процесі обробки, і відсутність хмари шкідливого ​​піщаного пилу;
• підвищену продуктивність.

Унікальна технологія забезпечує поверхні оптимальний захист від деформацій усталостного і корозійно-механічного характеру, які можуть виникати на металевому виробі.

Ціна на дробиструминну обробку металу 120 грн / м2. Для отримання комерційної пропозиції або консультації, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону або залиште Вашу заявку нижче.

Отримати консультацію по проекту

Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня