Порошкове фарбування

Наш завод готовий виконати високоякісне порошкове фарбування різноманітних металевих деталей та поверхонь. Ми маємо простору порошкову камеру для обробки компактних та великих конструкцій значної довжини або обсягу.

Максимальні габарити виробів, приймаємих на порошкове фарбування, обмежені параметрами 1000х1700х3700мм. Оброблені вироби характеризуються збільшеними довговічністю та міцністю. Обширна кольорова гамма дозволяє підібрати ідеальний відтінок відповідно до вимог замовника.

У процесі попередньої підготовки поверхонь до фарбування ми готові провести дробиструминну обробку виробів.

Порошкове фарбування вважають одним з найбільш ефективних способів покриття металевих поверхонь, що забезпечують чудовий результат. Для підготовки поверхні для рівномірного розподілу фарбувального складу, її піддають дробиструминной обробці. Ця методика дозволяє позбутися від найменших ознак корозійних процесів, ліквідувати залишки колишнього покриття і дефектів поверхні. Завдяки такому підходу, порошкова фарба рівномірно розподіляється по поверхнях і має найбільш високу адгезію з металом. Нанесений на заготовку фарбу піддають полімеризації або запіканню. Вироби поміщають в спеціальну камеру, де підтримується висока температура. Таким чином ми створюємо ідеальне покриття на деталях різних габаритів і форм.

Технологія фарбування порошковим методом специфічна. Наелектризовані частинки фарбувального пігменту напилюють на поверхню. Після осідання частинок на заготівлі, їх піддають запіканню в камері при високій температурі. Тут відбувається розплавлення порошку, яке пов’язане зі зволоженням поверхні і утворенням високоміцного покриття потрібного кольору.

Ми також займаємося безповітряним фарбуванням на професійному обладнанні Graco. Ціна на безповітряне фарбування 50 грн / м2 (вартість роботи) + вартість фарби.
Ціна на порошкове фарбування 130 грн / м2. Для отримання комерційної пропозиції або консультації, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону або залиште Вашу заявку нижче.

Отримати консультацію по проекту

Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня