Зварка аргоном

Аргонова технологія зварювання отримала у сучасному виробництві широке поширення, оскільки сприймається як найбільш досконалий способ створення нероз’ємних з’єднань елементів деталей і конструкцій. У процесі зварювання майстер оперує вольфрамовим тугоплавким електродом. Його оточує керамічне сопло, яке відповідає за стабільну подачу аргону в зону зварювання під високим тиском. Це дозволяє створити в зоні зварювання середу з мінімальним рівнем кисню. Виходить стабільна електрична дуга, що з’єднує закінчення плавки та деталь.

Плавці піддається не тільки сама деталь, але і присадний дріт. Це сприяє суттєвому збільшенню міцності конструкції.

Технологію аргонової зварки сьогодні практикують на різних сплавах. Наші майстри здійснюють підбір присадочного матеріалу зі складом, максимально наближеним до хімскладу самого з’єднуваємого металу. Готовий шов створює зі з’єднувальними елементами монолітний виріб. Він відрізняється довговічністю, граничною міцністю та герметичністю. Достатньо застосовувати надійне обладнання, щоб створювати практично непомітні шви.

Переваги аргонової зварки:
• високий ступінь безпеки при проведенні робіт забезпечується за рахунок виключення запалення кисню;
• з’єднання металів відбувається на хімічному рівні, що гарантує підвищену герметичність шва;
• в процесі аргонової зварки виключається утворення окислів металів, що надає їй універсальність у використанні з різними видами металів;
• шви виходять практично непомітними;
• повільна витрата аргону на відміну від гелію дозволяє скоротити витрати на зварювальні роботи;
• аргон простий у використанні і не вимагає тривалих підготовок.

Методику цінують не тільки за відмінний результат, а й за можливість економії фінансів та доданих до виконання процедури зусиль майстрів.

Зварювання аргоном виконують висококласні майстри-зварювальники. У їх розпорядженні знаходяться надійні апарати з відмінними характеристиками і високою продуктивністю. Наші співробітники суворо дотримуються розробленої технології, тому їх зусиллями на світ народжуються естетично привабливі і високоміцні з’єднання.

Ми пропонуємо зробити замовлення на створення навісів, грат, сходів, огороджувальних перил, теплиць, огорож з кованими елементами, будівельно-монтажних конструкцій. Ціна на зварювання аргоном розраховується індивідуально під кожен виріб. Для отримання безкоштовного прорахунку послуги, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону або залиште Вашу заявку нижче.

Отримати консультацію по проекту

Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня