Вальцювання металу

Наш завод спеціалізується на згинанні і вальцюванні профілю і полотен з металу різних марок. Крім цього, ми займаємося правкою листового прокату, товщина якого не перевищує 10 мм при ширині до 2500 мм. У своїй роботі ми використовуємо інноваційне і максимально продуктивне і високоточне обладнання для створення якісних виробів, що відповідають вимогам замовника.

Ми оснастили виробництво обладнанням, яке ідеально справляється з покладеними на нього завданнями.

Сфера застосування четирехвалкових листозгинальних вальців обмежена згинанням холодних металевих полотен для подальшого виготовлення деталей дугоподібної форми, циліндричної або конічної обічайки, циліндричної або поліцентричної труби. Приводні валки, розташовані в зверху і знизу, відповідають за надійну фіксацію металевого листа. В процесі згинання беруть безпосередню участь бічні валки. Положення полотна залишається незмінним до закінчення всього вальцювального циклу. Ця технологія попереджає випадкове прослизання заготовок і дозволяє створювати згини з максимальною точністю. За першим підгинанням відбувається процедура безпосереднього вальцювання заготовок.

Завершивши процедуру вальцювання, ми переходимо до другого прогину або формуємо другий край. Цей прийом дозволяє зробити обічайку за єдиний підхід. Для отримання максимально точного кута конусності, нижньому валку, що займає центральне положення, і валкам, розташованим з боків, надають похиле положення. Міцно затиснуте металеве полотно простягається найбільш якісно.

Ціна на вальцювання листового металу розраховується індивідуально під кожен виріб. Для отримання безкоштовного прорахунку послуги, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону або залиште Вашу заявку нижче.

Отримати консультацію по проекту

Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня