Завод ЗВАРНИК

Наша місія: Ми робимо життя простіше, виробляючи і поставляючи різні металоконструкції для підприємств на території України та за її межами.
Наша діяльність диктована нашими основними цінностями: відповідальністю, людяністю і сучасністю. Не дарма з багатьма нашими клієнтами у нас склалися не просто ділові, а й дружні стосунки.
Наше бачення: постійно удосконалюючи внутрішні процеси в компанії, впроваджуючи і розробляючи нові рішення і розробки в процесі виробництва і в самій продукції,прислухаючись до побажань клієнтів і перевершуючи їх очікування, ми хочемо бути найкращими в своїй справі і мати максимальну довіру клієнтів.

«ЗВАРНИК» є конструкторсько-виробничим підприємством. З моменту заснування основним пріоритетом було виробляти якісне і надійне обладнання. Зараз виробництво складається з двох цехів:
цех виробництва резервуарного обладнання та цеху з виробництва металоконструкцій.
Вони разом з головним офісом знаходяться в м Жовква Львівської області за адресою: вул. Лесі
Українки, 77.

Ми виготовляємо таку продукцію: Резервуари; Будівельні ферми, Білборди; Башти Рожновського; Навіси, козирки; Контейнери та вуличні баки для ТПВ; Димарі і газоходи різної конфігурації; Антенні вишки зв’язку; Перила та інші металеві вироби.

Ретельний підбір якісних комплектуючих, налагоджений процес виробництва та багатоступінчастий контроль якості виробленої продукції дозволили успішно провести сертифікацію виробництва і отримати сертифікат відповідності УкрСЕПРО.

«ЗВАРНИК» це завод повного циклу. Власний конструкторський відділ розробляє індивідуальні рішення і нові продукти. Відділ закупівлі займається прямими поставками від перевірених виробників всіх необхідних комплектуючих. Виробничі прощі втілюють в життя наші продукти, а відділ сервісу та монтажу успішно запускає найскладніші проекти. ЗВАРНИК – це підприємство, що динамічно розвивається, з власною філософією. Ми володіємо технічною, виробничою та конструкторською базою, що дозволяє нам постійно вдосконалювати вироблену продукцію.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів і партнерів.
Приєднуйтесь!

5 років
на ринку
України

Понад
100 працивників

Понад
2 000 тонн металовиробів виготовлено

ПАРТНЕРИ


Petroline
має багаторічний, професійний досвід в сфері виробництва
обладнання для перекачування
пально-мастильних матеріалів.


Насосне обладнання БЕНЗА
На сьогоднішній
день виробляє асортимент обладнання для роботи з паливом,
у тому числі заправні колонки та насоси.

Отримати консультацію по проекту

Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня